Robotas vejapjovė HONDA Miimo HRM3000 (iki 40 arų)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: HRM3000
  Kaina 2799  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.

  Kaina galioja tik perkant internetu

  Kaina galioja tik perkant internetu

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 • Vejos plotas iki 4000 m² - iki 40 a
  Darbo našumas 170 m²/val
  Pjovimo plotis 250 mm
  Pjovimo aukštis 20 – 60 mm
  Akumuliatorius 22,2V, 5400mAh, Li-ion
  Pjovimo laikas per vieną įkrovimą 90 min
  Akumuliatoriaus krovimo laikas 45 min
  Maks. nuolydis darbinio lauko viduje 25°/47%
  Atsparumas vandeniui IPX5
  Valdymas telefono programėle Android ir iOS
  Ilgis x Plotis x Aukštis 710 x 550 x 301 mm
  Svoris 13,8 kg

  Honda HRM 3000 – mūsų naujausia robotizuota vejapjovė. Tai visiška naujiena Jūsų sode, kuri pasirūpins, kad Jūsų veja be didelių pastangų būtų nepriekaištingai graži, o Jūs pats turėtumėte daugiau laiko savo pomėgiams.

  „Miimo“ dokas įkrovimui gali būti padedamas įvairiose sodo vietose, tai suteikia Jums pasirinkimo laisvę statyti toliau nuo kelio, ramiame kampe siaurame praėjime ar po pastoge.

  Galimybė prisijungti per „Bluetooth™“ būna visada, tad nieko papildomai instaliuoti nereikia. Programėlė buvo sukurta, kad galėtumėte keisti nustatymus, vejos pjovimo aukštį, paleisti ir sustabdyti ar netgi valdyti „Miimo“ nuotoliniu būdu. Taip pat Jūs galėsite pasiekti mėnesinį laikmatį, kuris leis Jums atšaukti „Miimo“ vejapjovės darbą tam tikromis dienomis.

  „Miimo“ vejapjovė daro viską, kad palengvintų Jūsų gyvenimą. Ji atspari vandeniui, tad galėsite pjauti veją betkokiu oru, o vejapjovę net nuplauti su žarna. „Miimo“ gali savimi pasirūpinti – susidūrusi su problema per programėlę išsiųs ataskaitą į debesyje esančią palaikymo sistemą. Pardavėjas nuotoliniu būdu galės problemą peržiūrėti arba atnaujinti programinę įrangą. „Miimo“ veikia taip tyliai, kad vejapjovę galėsite paleisti į darbą net ir naktį – netrukdys nei Jums, nei kaimynams. Ji taip pat itin efektyvi, nes turi tolygaus posūkio funkciją, kuri leidžia nesustojus apsisukti prie vejos pakraščio.