Prekių katalogas

LiFePO4 akumuliatoriai

 • Ličio geležies fosfato akumuliatorius pasižymi išskirtiniu patvarumu, energijos efektyvumu ir įkrovimo greičiu. Tai taip pat yra svarbesnė ir lengvesnė alternatyva švino-rūgštinėms baterijoms.

  „LiFePO4“ išlaiko savo pajėgumą daugiau nei 80% net po 2 000 įkrovimo ciklų ir taip užtikrina daugiau nei 7 metų tarnavimo laiką. Šio tipo akumuliatoriai, dažniausiai puikiai veiks net po metų nenaudojimo, nes savaiminio išsikrovimo lygis labai mažas.

  Didelis patvarumas, ilgaamžiškumas, lengvas svoris ir srovės parametrai užtikrina, kad akumuliatoriai bus naudojami pramoginėms transporto priemonėms ir nameliams, valtims ir fotoelektrinei energijai gaminti.
  Baterijose yra įmontuota BMS akumuliatorių valdymo sistema, kuri ne tik kontroliuoja akumuliatoriaus įkrovimą ir iškrovimą, bet ir temperatūrą, kad užtikrintų saugumą. 

 • Geriausi pasiūlymai ir nuolaidų kodai

  Kodėl verta prenumeruoti naujienlaiškį?

  Užsisakę naujienlaiškį kartą ar du per mėnesį gausite tuo metu galiojančius nuolaidos kodus apsipirkti pigiau, pateiksime tik geriausius mūsų pasiūlymus, akcijas. Prižadame neįkyrėti ir nesiųsti naujienlaiškio per dažnai.

  Jūsų nurodytas el. paštas bus naudojamas tik naujienlaiškiams siųsti. Jei persigalvosite - naujienlaiškio prenumeratos visada galėsite atsisakyti.