Prekių katalogas

Didmeninė prekyba

 • Mūsų dimeninės prekybos klientai
  Tai didžiausios Lietuvos ir Baltijos šalių plataus spektro, bei specializuotos elektroninės parduotuvės, statybos įmonės, įrankių nuomos centrai, įrankių ir sodo technikos prekybinės įmonės, parduotuvės, automobilių servisai, kitos gamybinės, pramonės, žemės ūkio sektorių įmonės, degalinės ir kiti verslo klientai. Tai visos įmonės - kuriems reikalingi greiti ir kokybiški sprendimai. Dirbame ir su tarptautinės prekybos partneriais Vokietijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Latvijoje ir kt.

  Mūsų komanda
  Greita, dinamiška ir progresyvi! Siekiame užtikrinti kokybišką ir greitą aptarnavimą.

  Asortimentas
  Esame multibrendinė įmonė, atstovaujame daugiau kaip 50 žinomiausių prekinių ženklų, turime daugiau kaip 300 000 prekių pozicijų. Asortimentą nuolat plečiame. Siekiame užtikrinti, kad klientas rastų tai ko ieško, arba visada pasiūlome geriausią alternatyvų sprendimą.

  Svarbiausia UAB RANKIS misija
  Padėti savo klientams kurti pasaulį ir rūpintis juo. Didmeninė prekyba sodo technika, įrankiais bei įranga prekiaujantiems verslininkams padeda stiprinti prekybą bei ryšius su savo galutiniais klientams. Nusistovėję stiprūs ir ilgalaikiai tarptautinės partnerystės ryšiai su žinomiausiais pasaulio įrankių ir technikos gamintojais, bei nuolatinė komunikacija – leidžia pasiūlyti vis tobulesnius sprendimus aptarnavimo procesuose.

  Logistika
  Kasdien rūpinamės, kad tiekiamos prekės Jus pasiektų sklandžiai ir greitai. Dirbame su modernia verslo valdymo sistema, prekes tiekiame tiek ir iš centrinio 3PLL sandėlio, tiek iš kitų padalinių, dirbame ir „drop shipping“ budu.

  Jei norite tapti didmeninės prekybos klientu – susisiekite:  [email protected]

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Kodėl verta prenumeruoti naujienlaiškį?

  Užsisakę naujienlaiškį kartą ar du per mėnesį gausite tuo metu galiojančius nuolaidos kodus apsipirkti pigiau, pateiksime tik geriausius mūsų pasiūlymus, akcijas. Prižadame neįkyrėti ir nesiųsti naujienlaiškio per dažnai.
  Jūsų nurodytas el. paštas bus naudojamas tik naujienlaiškiams siųsti. Jei persigalvosite - naujienlaiškio prenumeratos visada galėsite atsisakyti.

   

  Sekite mus: