Prekių katalogas

Suktuvai - gręžtuvai

  • Elektriniai ir akumuliatoriniai sukimo, gręžimo įrankiai. Didelis pasirinkimas iš patikimų gamintojų sąrašo: Bosch, Makita, Ryobi, AEG Metabo, DeWalt, Graphite ir kt. Suktuvai ir gręžtuvai - užsakykite internetu ar telefonu, arba įsigykite atvykus į parduotuvę. Specialistų konsultacijos, pilnas garantinis ir pogarantinis servisas.

  • Koks populiariausias akumuliatorinis įrankis? Žinoma, tai suktuvas - gręžtuvas - toks įrankis dažniausiai sutinkamas dirbtuvėse, garuožuose, statybose ir namuose. Tai būna vienas pirmųjų įrankių kuriuos įsigyja statybininkai ar namų meistrai. Ką siūlo rankis.lt ? Turbūt vieną didžiausių asortimentų tike internete, tiek Vilniuje. Pamėgti prekiniai ženklai, įvairus kainų segmentas, skirtingos komplektacijos - viskas ko reikia, kad išsirinktumėte tai ko reikia.

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Kodėl verta prenumeruoti naujienlaiškį?

    Užsisakę naujienlaiškį kartą ar du per mėnesį gausite tuo metu galiojančius nuolaidos kodus apsipirkti pigiau, pateiksime tik geriausius mūsų pasiūlymus, akcijas. Prižadame neįkyrėti ir nesiųsti naujienlaiškio per dažnai.

    Jūsų nurodytas el. paštas bus naudojamas tik naujienlaiškiams siųsti. Jei persigalvosite - naujienlaiškio prenumeratos visada galėsite atsisakyti.