Mechaniniai įrankiai, komplektai

  • Daug darbų atliekama su elektriniais, akumuliatoriniais ar vidaus degimo variklius turinčiais prietaisais. Vis daugiau atliekamų operacijų ir procesų yra mechanizuojama, tačiau mechaniniai arba rankiniai įrankiai vis dar populiarūs dėl savo paprastumo ir tuo pačiu patogumo atliekant automobilių remonto bei statybų darbus.

    UAB „Rankis“ siūlo Jums didelį asortimentą įrankių komplektų kategorijoje. Nuo mėgėjiškų antgalių rinkinių iki profesionalių smūginių galvučių komplektų.

    Vokiški raktų komplektai – žinomiausi „BGS-Technic Germany“ – kokybiški įrankiai profesionalams, kuriuos spėjo pamėgti ir meistrai mėgėjai. „BGS-Technic“ taip pat gamina ir labiau mėgėjams skirtus įrankių rinkinius, su dukteriniu prekiniu ženklu „KRAFTMANN“. Kokybė išlaikoma išties stulbinanti. Taip pat verti paminėjimo gamintojai, Vokietijoje žinomi nuo senų laikų: „KINGRONY“, „ESSEN TOOLS“, „STHOR“ bei lenkų pamėgti „YATO“. „HONITON“ – Taivano gamintojo „Honiton Industries Inc.“ gaminiai, vieni žinomiausių Azijoje, kur garsėja aukštos kokybės galvučių rinkiniais. Mažai kam žinoma 2004 m. sukurta „HONIDRIVER“ sistema tikrai verta dėmesio: honidriver galvos, kombinuoti raktai, raktai su terkšle, dvipusiai žiediniai raktai.

    Daug kur panaudojami galvų ir antgalių komplektai išlieka populiariausiais meistrų pirkiniais, tačiau neužmirštami ir standartiniai raktai: veržliarakčiai, kombinuotų ir kilpinių raktų rinkiniai, smūginiai raktai ar universalūs reguliuojami raktai. Europoje ir Lietuvoje mažiau populiarūs, bet naudojami coliniai raktų komplektai – tai pat galima įsigyti rankis.lt parduotuvėje.

    Įrankių komplektai internetu – rankis.lt siūlo įsigyti patikrintų gamintojų prekes už patrauklią kainą, bei garantuoja greitą pristatymą. Užsakyk dabar, ir gauk per 1 d.d.