Prekių katalogas

Vejos pjovimo robotas Bosch Indego S+ 500, 06008B0302

 • Vejos pjovimo robotas Bosch Indego S+ 500, 06008B0302

  Kodas: 4059952511962
  749  su PVM
  102270  Sutaupykite 27370 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Sen. Pilaitės kel. 1, Vilnius
  Gariūnų g. 68, Vilnius
  Sandėlis A: pristatymas per 1-4 d.d.
  Sandėlis B: pristatymas per 4-7 d.d.
  Sandėlis C: pristatymas per 7-14 d.d.
   
  • Prekės yra žaliai pažymėtose parduotuvėse ir / ar sandėliuose

  Tik internetu užsakoma prekė
  Standartinis pristatymas per 5-10 d.d.*

  Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  Prekių likučiai atnaujinami kartą per parą, todėl galimi neatitikimai.

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • esto3
  Skaičiuojama...
  i

  Tinka iki 500 m² 

  Gamintojas
  Tinka plotui iki
  5 arų
  Prekės tipas
  Vejos robotas
 • Perkant internetu, pristatymas nemokamas!

  Prie interneto prisijungusi vejapjovė-robotas mažesniems sodams iki 500 m²
  Funkcija „Connected“ reiškia, kad galite valdyti savo „Indego“ nuotoliniu būdu, naudodami naujausius duomenis pjovimui optimizuoti. „LogiCut“ sudaro vejos planą ir efektyviai pjauna lygiagrečiomis linijomis, todėl veja bus nupjauta greičiau. Funkcija „BorderCut“ kiekvieno pjovimo seanso pradžioje nupjauna vejos pakraščius. Su „MultiArea“ galima pjauti iki trijų papildomų vejos zonų (bendras plotas 500 m²). Siaurų praėjimų valdymas aptinkant koridorius, kurių plotis tik 90 cm 

  Naudodami „Indego S+ 500“ su „LogiCut“ ir „Connected“ funkcijomis galėsite daugiau laiko netrukdomi praleisti savo sode. Naudodami funkciją „Connected“ galite iš bet kurios vietos lengvai valdyti savo „Indego“ nuotoliniu būdu. „Indego“ funkcija „BorderCut“ kiekvieno pjovimo seanso pradžioje nupjauna vejos pakraščius ir taip užtikrina tvarkingą vejos vaizdą. „Indego“ savarankiškai įvertina jūsų vejos išdėstymą ir sukuria automatinio pjovimo grafiką (funkcija „SmartMowing“), tinkamiausią jūsų vejos dydžiui. Be to, ji gali sumaniai pjauti daugiau vejos zonų naudojant funkciją „MultiArea“. Iki 3 vejos zonų, jei jų bendras dydis neviršija 500 m². „Indego“ taip pat gali aptikti siaurus praėjimus.
  „LogiCut“ užtikrina efektyvų „Indego“ pjovimą tvarkingomis, lygiagrečiomis linijomis, todėl veja bus nupjauta greičiau ir atrodys sveikai bei puikiai. „LogiCut“ nustato skirtingas pjovimo kryptis kiekvienam pjovimo seansui, kad vejoje nesusidarytų nuolatinės vėžės. „LogiCut“ suteikia „Indego“ sumanių savybių. Ji žino, kur buvo ir kur turi važiuoti. „Indego“ dirba iki 40 % greičiau, nei naudojant atsitiktinę navigaciją*, taip sutaupoma energijos ir efektyviau naudojamas akumuliatorius. Varikliai be anglinių šepetėlių padidina efektyvumą ir užtikrina ilgesnį gaminio eksploatavimo laiką. „Indego S+ 500“ naudojamas standartinis 18 V keičiamas akumuliatorius. „SmartMowing“ funkcija padeda „Indego“ sukurti pjovimo grafiką, atsižvelgiant į vejos dydį, oro duomenis ir jūsų asmeninius pageidavimus, todėl nebereikia programuoti patiems. „Indego“ gal nupjauti iki 3 vejos zonų, jei jų bendras dydis neviršija 500 m². „Indego S+ 500“ savaime atsinaujins, kai tik atsiras naujausia programinės įrangos versija. Mėgaukitės sodu ir būkite ramūs, nes „Indego“ visada bus įdiegtos pačios naujausios funkcijos. *Priklauso nuo modelio. Duomenys pateikiami pagal bandymus, kurie buvo atliekami su „Bosch“ vejapjoves imituojančiu įrankiu pagal EGMF techninių charakteristikų standartus 496 m² vejoje. 

  Indego S+ 500 funkcijos ir privalumai 

  Kam pjauti bet kaip, jei galima pjauti išmaniai?
  Išmani „LogiCut“ navigacijos sistema apskaičiuoja tinkamiausią pjovimo maršrutą, todėl „Indego“ tikslai žino, kur dar reikia pjauti. Kiekvienam pjovimo seansui parenkama kitokia kryptis, todėl vejoje nelieka pėdsakų ir ji atrodo sveika ir vešli. 

  Jokio nupjautos žolės surinkimo
  „Indego“ mulčiavimo sistema tolygiai paskirsto nupjautą žolę, kad veja būtų patręšta ir sveika 

  Kliūčių aptikimas
  „Indego“ naudoja išmanius atsitrenkimo jutiklius. Tai padeda „Indego“ lengvai aptikti kliūtis ir jas apipjauti tęsiant suplanuotą pjovimo maršrutą. 

  Pjovimas prie pat kašto
  „Indego“ pradeda kitą visos vejos pjovimą ir vejos krašto apkirpimą, kad nustatytas vejos plotas būtų tinkamai prižiūrėtas iki pat kraštų. 

  Programinės įrangos atnaujinimai
  Svetainėje bosch-indego.com atsisiųskite programinės įrangos atnaujinimą į standartinę USB atmintinę, prijunkite USB atmintinę prie lizdo vejapjovės gale ir įdiekite programinę įrangą. 

  Tikslinis mažų plotų pjovimas
  „SpotMow“ leidžia „Indego“ tiksliai nupjauti mažus, iki 9 m² siekiančius plotus, todėl idealiai tinka pjauti vejos plotelius po sodo baldais. 

  Optimalūs pjovimo tvarkaraščiai
  Automatiškai įvertinusi naujausias oro prognozes, „SmartMowing“ nedirba prastu oru ir pjauna tada, kai oro sąlygos yra optimalios, kad jūs galėtumėte džiaugtis tobula, sveika veja. 

  Išmanioji atmintis vejoms
  Su „MultiArea“ ir „LogiCut“ funkcija „Indego“ gali savarankiškai pjauti veją net trijuose skirtingose vejos plotuose, kurių bendras plotas siekia iki 500 m². 

  Dar niekada nebuvo taip lengva pjauti veją!
  Norėdami pradėti įsitikinkite, kad įdiegėte savo „Indego“. Tada paprasčiausiai sukurkite nuorodą savo „Indego“ paskyroje į „Google“ arba „Amazon“ įrenginį su atitinkama programa. 

  Techniniai duomenys
  Akumuliatoriaus tipas - Ličio jonų
  Akumuliatoriaus įtampa - 18 V
  Akumuliatoriaus įkrovimo trukmė - 60 min
  Akumuliatoriaus veikimo laikas - 60 min
  Rekomenduojamas vejos plotas - iki 500 m²
  Keičiamasis akumuliatorius - ne
  Atsarginis akumuliatorius - taip
  Pjovimo zonos plotis - 19 cm
  Pjovimo sistema - 3 sukamieji ašmenys
  Masė - 7,7 kg
  Pjovimo aukštis - 30 – 50 mm
  Darbinio aukščio reguliavimas - 3
  Greitis - 40 cm/s
  Didžiausias šlaitas - 27 %
  Įrankio matmenys (I x P x A): - 445 x 364 x 202 mm 

  Įkrovimo stotelė - YRA
  Įkrovos stotelės raktai su šešiabriauniu raktu - F 016 800 468
  Maitinimo tiekimo blokas - YRA
  1 x laido jungiamasis elementas - YRA
  Perimetro laidas, 150 m - YRA
  200 tvirtinimo kuolelių - YRA

   


  Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio.

  Nurodytos kainos galioja perkant internetu.
  Prekių likučiai atnaujinami kartą per parą, todėl galimi neatitikimai.
  Pristatymo terminai iš parduotuvių 1-3 darbo dienos. 

  Informacija apie buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų pridavimo galimybės: atliekos.lt


 • Naujienlaiškio prenumerata

  Kodėl verta prenumeruoti naujienlaiškį?

  Užsisakę naujienlaiškį kartą ar du per mėnesį gausite tuo metu galiojančius nuolaidos kodus apsipirkti pigiau, pateiksime tik geriausius mūsų pasiūlymus, akcijas. Prižadame neįkyrėti ir nesiųsti naujienlaiškio per dažnai.
  Jūsų nurodytas el. paštas bus naudojamas tik naujienlaiškiams siųsti. Jei persigalvosite - naujienlaiškio prenumeratos visada galėsite atsisakyti.

   

  Sekite mus: