Prekių katalogas

Pirkimas išsimokėtinai

 • UAB Rankis bendradarbiauja su lizingo paslaugas teikiančiais partneriais: SB lizingu ir General Financing. Pirkti išsimokėtinai galite mūsų fizinėse parduotuvėse, arba dar patogiau tai daryti internetu.

  Pirkimas lizingu internetu yra paprastas procesas, sutaupyse laiko ir nereiks niekur vykti. Žemiau pateikta instrukcija kaip teisingai atlikti pirkimą lizingu:

  1. Pirmiausia išsirinktas prekes dedame į krepšelį.

  2. Spaudžiame "Padėti pirkimą".

  3. Supildote savo duomenis, pasirenkame pristatymo būdą.

  4. Renkamės mokėjimo būdą "Apmokėjimas internetu", tada "Lizingas" ir pasirenkame vieną iš galimų lizingo bendrovių: SB arba GF. Tuomet spaudžiame "Užsakyti".

  Naujame lange, jau matysite savo suformuotą užsakymą ir mygtuką "Apmokėti užsakymą" - paspauskite ir jus nukreips į pasirinkto lizingo sistemą. Čia pildote savo duomenis, renkatės terminą, avanso dydį ir t.t. - jeigu sąlygos tenkina, tvirtinate sutartį.

  Sudarius sutartį - el. parduotuvė gauna pranešimą iš lizingo bendrovės, ir užsakymo statusas tampa "Apmokėta" ir mes pradedame vykdyti Jūsų užsakymą.

  Prieš perkant galite pasitikrinti preliminarias mėnesio įmokas per esančias skaičiuokles.

 • Geriausi pasiūlymai ir nuolaidų kodai

  Kodėl verta prenumeruoti naujienlaiškį?

  Užsisakę naujienlaiškį kartą ar du per mėnesį gausite tuo metu galiojančius nuolaidos kodus apsipirkti pigiau, pateiksime tik geriausius mūsų pasiūlymus, akcijas. Prižadame neįkyrėti ir nesiųsti naujienlaiškio per dažnai.
  Jūsų nurodytas el. paštas bus naudojamas tik naujienlaiškiams siųsti. Jei persigalvosite - naujienlaiškio prenumeratos visada galėsite atsisakyti.

   

  Sekite mus: