Prekių katalogas

Grandinių ir peilių galandinimas:

 • Teikiamos paslaugos

  • Grandininių pjūklų grandinių galandinimas, gamyba, trumpinimas
  • Žoliapjovių ir vejos traktorių peilių galandinimas ir balansavimas*
  • Vejos robotų peilių galandinimas

  * - Peilio balansavimas – po galandinimo darbų svarbu tinkamai išbalansuoti peilį ant balansavimo stendo, kad vėliau dėl atsiradusių vibracijų peilis nelūžtų ar nesugadintų paties prietaiso.

  Kodėl verta rinktis mūsų servisą grandinių galandinimo darbams?

  Ilgametė patirtis leidžia užtikrinti kokybiškus darbus. Klientai skundžiasi, kad kitur galandant grandines, po keleto kartų jas tenka išmesti, nes dantuko metalo nebelieka. Mūsų meistrai saugo grandinę ir galanda tik tiek kiek reikia, kad grandinė kuo ilgiau tarnautų. Mumis pasitiki ir savo grandines galanda ne tik asmeninėms reikmės pjūklus naudojantys asmenys, bet ir patyrę miškininkai, komunalininkai, profesionalūs medžių genėtojai, pvz.: MB „Tvirtas mazgas“.

  Jei nerandate įsigyti reto modelio grandinės – kreipkitės į mūsų servisą, pagamins grandinę pagal jūsų pateiktus parametrus.

   

  Adresas: Senosios Pilaitės kel. 1, Vilnius, LT-06229 
  Darbo laikas: pirmadienis - penktadienis 8:00-17:00
  Tel. nr.: +370 605 73757
  El. paštas: servisas@rankis.lt
   

 • Geriausi pasiūlymai ir nuolaidų kodai

  Kodėl verta prenumeruoti naujienlaiškį?

  Užsisakę naujienlaiškį kartą ar du per mėnesį gausite tuo metu galiojančius nuolaidos kodus apsipirkti pigiau, pateiksime tik geriausius mūsų pasiūlymus, akcijas. Prižadame neįkyrėti ir nesiųsti naujienlaiškio per dažnai.
  Jūsų nurodytas el. paštas bus naudojamas tik naujienlaiškiams siųsti. Jei persigalvosite - naujienlaiškio prenumeratos visada galėsite atsisakyti.

   

  Sekite mus: