Prekių katalogas

Pelenų siurbliai

 • 67  su PVM
  8329 Sutaupykite 1629
  55  su PVM
  59  Sutaupykite 4 
  49  su PVM
  4961 Sutaupykite 061
  13150 su PVM
  Karštų pelenų siurblys Dedra DED6595, 1200W
  Kodas: 5902628659507
  52  su PVM
  5950 su PVM
 • Pelenų siurbliai - kokį rinktis? Kuo pelenų siurbliai skiriasi nuo paprasto buitinio siurblio? Jei užduodate šiuos klausimus, vadinasi ši informacija būtent Jums.

  Pelenų dulkės vienos smulkiausių iš buityje sutinkamų dulkių. Paprastos kambaryje susidarančios dulkės dažniausiai susideda iš negyvų žmogaus ląstelių, žmonių ir gyvūnų plaukų, kitų nešvarumų į kuriuos įeina netgi nuo drabužių atsiskyrę neišskalauti skalbimo milteliai. Šios dulkės yra palyginti stambios ir dauguma cikloninių, su maišeliu ar vandens filtru siurblių kuo puikiausiai susitvarko. Pelenų dulkės susidaro po degimo proceso, aukštos temperatūros ir oksidacijos procesų veikiamos medžiagos suyra iki labai mažų dalelių ir pro buitinių ar statybinių dulkių siurblių filtrus gan nesunkiai prasiskverbia iki variklio skyriaus, o dalis ir atgal į aplinką. Siurbliai su vandens filtru taip pat netinka, pelenai sukimba į gumulus, aplimpa siurblio vidaus sieneles.

  Pelenų siurblių filtrai pritaikyti sulaikyti šias dulkeles. Šie filtrai gaminami su mažesnėmis poromis, todėl geba sulaikyti net ir pačias smulkiausias daleles. Dažniausiai pelenų siurbliai neturi ratukų, papildomų antgalių. Išvaizda primena paprastą kibirą, tačiau nereiktų nuvertinti iš pirmo žvilgsnio. Talpykla paprastai siekia 12-25 litrus, dažniausiai sutinkamuose modeliuose svyruoja tarp 18-20 litrų. Viduje randame metalinį tinklelį, kuriame patalpintas filtras. Metalizuota siurbimo žarna ir tvirtas metalinis antgalis leis patogiai siurbti ir pelenus iki 40 °C temperatūros. Visa tokio siurblio konstrukcija pritaikyta siurbti tik pelenus. Taip pat gan patogu bus siurbti automobilį, garažo lentynas ir pan. Didesniems plotams toks siurblys bus nepatogus, taip pat jis gali būti išteptas suodžiais.

  Rekomenduojame turėti 2 siurblius. Vieną namų valymui, su sausu ar šlapiu valymu ar cikloninį be maišelių. Antras būtų pelenų siurblys, labai specializuotas, bet puikiai atliekantis savo darbą: švara ne tik židinyje, pečiuje ar krosnyje bet ir visoje katilinėje.

  Užsakykite pelenų siurblį internetu – sutaupykite savo laiką ir pinigus. Siūlome populiariausių gamintojų modelius ir greitą pristatymą vos per 1 d.d. Jei nepavyksta išsirinkti – susisiekite, mūsų specialistai Jums patars.

 • Geriausi pasiūlymai ir nuolaidų kodai

  Kodėl verta prenumeruoti naujienlaiškį?

  Užsisakę naujienlaiškį kartą ar du per mėnesį gausite tuo metu galiojančius nuolaidos kodus apsipirkti pigiau, pateiksime tik geriausius mūsų pasiūlymus, akcijas. Prižadame neįkyrėti ir nesiųsti naujienlaiškio per dažnai.

  Jūsų nurodytas el. paštas bus naudojamas tik naujienlaiškiams siųsti. Jei persigalvosite - naujienlaiškio prenumeratos visada galėsite atsisakyti.