Prekių katalogas

Makita 18V serija

 • Makita turi plačiausią pasaulyje 18V akumuliatorinę gamą. Galite įsigyti tiek pilnus komplektus, t.y. su akumuliatoriais ir krovikliais, tiek tik įrankių korpusus. Kartą įsigyjus baterijas vėliau galima žymiai sutaupyti, perkant tik pačius prietaisus, kadangi akumuliatorius sudaro pakankamai didelę kainos dalį. Visi Makita 18V LI-ION prietaisai, akumuliatoriai ir krovikliai tarpusavyje suderinami.*

  Kadangi asortimentas išties didelis, Jūsų patogumui gaminiai iškaidyti į 3 kategorijas:

  Skaityti daugiau
 • Prie Makita 18V įrankių ir sodo technikos tinkantys akumuliatoriai:

  Prie Makita 18V įrankių ir sodo technikos tinkantys krovikliai:

  * - ne visi įrankiai (ypač galingesni - diskiniai pjūklai, kampiniai šlifuokliai ir kt., arba sodo technika) suderinami su Makita 18V gama - 1.5 ir 2.0 Ah suderinamumą žiūrėti papildomai. Akumuliatoriai nuo 3.0 Ah talpos ir didesni jau suderinami su visais 18V serijos įrankiais, sodo technika.

   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Kodėl verta prenumeruoti naujienlaiškį?

  Užsisakę naujienlaiškį kartą ar du per mėnesį gausite tuo metu galiojančius nuolaidos kodus apsipirkti pigiau, pateiksime tik geriausius mūsų pasiūlymus, akcijas. Prižadame neįkyrėti ir nesiųsti naujienlaiškio per dažnai.

  Jūsų nurodytas el. paštas bus naudojamas tik naujienlaiškiams siųsti. Jei persigalvosite - naujienlaiškio prenumeratos visada galėsite atsisakyti.