50 mm, suvirškintos vielos, žalvarinio vielos užpakalio šepetėlis su 6 mm „Shank 57T429“ pagal grafitą yra pagamintas iš suvirškintos žalvarinės vielos. Didžiausias jo greitis yra 4500 aps / min. Produktas atitinka EN 1083-2 reikalavimus ir pateikiamas su 6 mm kotu, kad būtų galima naudoti bet kokį grąžtą ar atsuktuvą. „Graphite Wire“ šepetėlis yra universalus produktas, skirtas daugeliui užduočių.
Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio.
Nurodytos kainos galioja perkant internetu.
Prekių likučiai atnaujinami kartą per parą, todėl galimi neatitikimai. Prekės yra žaliai pažymėtose sandėliuose. Prekių pristatymo terminai nurodyti prie sandėlių, pristatymas iš Savanorių sand. 1-3d.d.
Informacija apie buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų pridavimo galimybės: manrupirytojus.lt arba atliekos.lt
