Prekių katalogas

Venipak siuntų pristatymo pokyčiai karantino metu

Venipak siuntų pristatymo pokyčiai karantino metu

Pokyčiai įsigalios nuo 2020-11-09

Prieš atlikdami užsakymus, įvertinkite šiuos kurjerių tarnybos "Venipak" pokyčius:

  • siuntas verslo ir privatiems klientams pristatysime bekontakčiu būdu;
  • siuntų gavėjai už COD (atsiskaitymas pristatymo matu) paslaugą pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis;
  • užsakomieji krovos darbai bus vykdomi tik iki privačių patalpų durų;
  • karantino laikotarpiu nebus tikrinami grąžinimo dokumentai, todėl prašome pasistengti pasirašyti tinkaimai iš karto, atidžiai peržiūrint informaciją;

Siekdami apsaugoti savo klientų ir darbuotojų sveikatą COVID-19 karantino laikotarpiu, imamės visų įmanomų apsaugos priemonių vykdant siuntų surinkimą ir pristatymą. Labiau nei bet kada anksčiau tikimės Jūsų, mieli Klientai, supratimo ir bendradarbiavimo, todėl vadovaudamiesi ekspertų suteikta informacija, parengėme išsamias rekomendacijas ir informaciją apie toliau vyksiantį, saugų siuntų pristatymą.

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais

Karantino laikotarpiu siuntų gavėjai už paslaugas pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis.  

Bekontakčio siuntų pristatymo procedūra privatiems asmenims

Bekontaktis siuntų pristatymas privatiems asmenims bus vykdomas naudojant PIN kodus, kurie leis užtikrinti, jog siunta bus pristatyta teisingam gavėjui išlaikant saugų, bent 2 metrų atstumą.

Kaip tai veiks?

  • Pristatymo dieną į nurodytą gavėjo mobilų telefono numerį bus išsiųsta SMS žinutė su PIN kodu.
  • Pristatymo metu gavėjui teliks padiktuoti gautą PIN kodą kurjeriui, kurį į skanerį suvedęs kurjeris patikrins, ar PIN kodas teisingas.

Svarbu! Maloniai prašome darant užsakymą internetu, būtinai nurodyti teisingą gavėjo mobilaus telefono numerį, nes tik tokiu būdu siuntas galėsime pristatyti saugiu, bekontakčiu būdu. Taip pat raginame esant galimybei visada apmokėti užsakymus internetu.

Karantino laikotarpiu siuntų gavėjai už paslaugas pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis.

Kiti pakeitimai siekiant išvengti tiesioginio kontakto:

  • Užsakomieji krovos darbai bus vykdomi tik iki privačių patalpų durų! Kurjeris negalės užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas.

Galimi vėlavimai

  • Norime informuoti, jog sugriežtinus Valstybės sienų kontrolę ir valstybei įvedus karantiną bei iš to sekančius reikšmingus ribojimus (įpareigojimus), gali kilti trikdžių įprastiniam siuntų pristatymui. Dedame visas pastangas siekdami išlaikyti įsipareigojimą siuntas pristatyti laiku bei įprastine tvarka, tačiau prašome Jūsų kantrybės ir supratimo, jei siuntų pristatymas šiek tiek vėluoja dėl aplinkybių, kurių Venipak negali kontroliuoti. 

Rekomendacijos siuntų gavėjams

Atsižvelgiant į tai, jog vienas iš svarbiausių viruso plitimo veiksnių – fizinis kontaktas, kviečiame prisidėti prie prevencijos vadovaujantis šiomis rekomendacijomis:

  • Raginame rinktis minimalaus kontaktavimo sąlygas – atsiskaitykite už prekes iš anksto. Karantino laikotarpiu nesuteiksime galimybės už prekes ir paslaugas atsiskaityti grynaisiais pinigais.
  • Karantino laikotarpiu kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. laiptines, koridorius ir pan., todėl tikimės Jūsų supratingumo ir bendradarbiavimo atsiimant siuntas.