Sveiki. Prekę gavau trejų savaičių bėgyje, bet nieko tokio. Man nebuvo labai skubu. Jus atsiprašėte. Viskas ok. Būna, kad pasitaiko nesklandumų. Ačiū
Marijus Kainovas
2023-06-03
Prekėmis esu patenkintas.taciau vežant buvo pažeistos dvi pakuotes. Ir apsigadino prekės
martynas
2023-12-12
Nors pirkdamas mačiau pranešimą,kad dėl sandėlio pertvarkos prekės gali vėluoti,užsisakiau Amber benzininį pjūklą sekmadienį.Antradienį pirkinys jau buvo pas mane!
Vaidas Kniukšta
2024-08-24
Sveiki,
1) Del internetines parduotuves - viskas manau pakankamai gerai, tik pritrukau keliu irankiu palyginimo galimybes.
2) Del uzsakymo viskas operatyviai, papildoma informacija, opcijos ir t.t., tad jokiu pastabu.
3) Del atsiemimo parduotuveje Kareiviu gatveje - atvykus 17:45 parduotuve jau buvo uzdaryta, nors turetu dirbti, tad teko grizti kita diena.
4) Atsiimant prekes papildoma konsultacija techniniais klausimais, gal nebuvo viskas sklandu, taciau issiaiskinome.
Planuoju ir vel uzsisakyti pas jus, artimiausiu metu.
Darius
2023-01-12
prastai su komunikacija nenori arba nemoka normaliai paaiškinti kaip ušpildyti garantini.
Kęstutis
2024-05-06
Visi atsiliepimai