Preke labai patenkinta, kaip ir kaina kitose parduotuvėse žymiai brangiau.
Irma
Esu nusivylęs Jūsų partnerių(Venipak) paslauga , nes prekių negavau. Prekės išsiųstos prieš penkias dienas, buvo pristatytos ne tuo adresų, kur buvo nurodyta. Laukiu kol pristatys į reikiamą paštomatą. /// Sveiki, esant dideliam užimtumui konkretaus paštomato, kurjerių tarnybos kartais siuntas įdeda į artimiausią paštomatą, kad klientai galėtų greičiaus atsiimti siuntas ir nereiktų laukti nuo kelių dienų iki savaitės. Atsiprašome už nepatogumus, siunta per 2 d.d. perkelta į nurodytą paštoamtą. Rankis.lt komanda
Neilas
Užsakiau el.kultivatorių DEDRA DED8710 prieš dieną, o šiandien jį gavau. Vakare išbandžiau. Labai esu patenkintas šia preke, rausia gretai ir giliai. O kaina tikrai priimtina. Ačiū firmai už operatyvumą. Sėkmės!!!!
Algimantas Jazdauskis
Man patiko svetainės darbas ir užsakyta prekė.Atitiko lūkesčiai ir kokybė.
Silvinijus
Pirkau medžio staklytes. Buvo tik B sandėly likutis, pristatymas per 4-7d.d. Nesupratau, kad čia iš gamintojo sandėlio. Pradėjau nerimaut, kad po 4d.d. dar nėra jokių žinių. Viso labo tik sugeneruotas pranešimas apie pirkinio apmokėjimą. Parašiau laišką, sulaukiau atsakymo paaiškinančio kad iš gamintojo sandėlio keliauja. Nusiteikiau, kad biškį daugiau teks luktelt. Apie 10d.d. iš viso užtruko pristatymas, bet, skaitau, užsidelsė minimaliai ir dar tiek tai tikrai suprantama. Tik Venipak savo kurjeriams tai negailestingas. Mano užsakymas sveria 58kg, o kurjeris vienas kaip pirštas jį veža. Galėtų priskirt antrą į pagalbą dėl tokio didelio krovinio. Gerai, kad susiprotėjau paskambint nurodytu numeriu kurjeriui kai gavau žinutę, kad jau atkeliauja ir paklaust kokia situacija. Pačio manęs nebuvo, tai greit suieškojau draugą į pagalbą kurjeriui ir viskas buvo gerai.
Povilas
Visi atsiliepimai