Robotas baseinų valytojas Zodiac OV 3400

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: OV3400
  Kaina 1100  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.

  Kaina galioja tik perkant internetu

  Kaina galioja tik perkant internetu

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 •  Šylantys orai ir artėjanti vasara primena apie maudymosi sezono pradžią. Tačiau koks gali būti maudymosi sezonas, jeigu džiugesį keliančiame baseine tvyro chaosas? Baseino priežiūra yra atsakingas ir daug pastangų reikalaujantis procesas, todėl objektyviausias sprendimas – šį darbą patikėti saugiam ir efektyviam baseino valytojui – robotui Zodiac Vortex 3 OV 3400.

  Kompanijos „Zodiac Pool Systems“ pristatomas modernus įrenginys – Vortex 3 OV 3400 (patobulinta Vortex 3 roboto versija) yra idealus prietaisas, siekiantiems tinkamo baseino higienos palaikymo ir gražaus estetinio vaizdo. Modernų valytoją lengva bei spartu eksploatuoti, o jo valymo procesai nereikalauja jokių vartotojo pastangų. Vortex veikia autonomiškai, pagal numatytą programą, todėl roboto šeimininkai gali nesijaudinti dėl tinkamos įrenginio veiklos ir ramiai laukti tobulos švaros rezultato.

  Novatoriškas mechanizmas sukurtas remiantis pažangia Vortex™ technologija, kurios dėka filtro viduje yra „iššaukiamas“ didelės galios sūkurys, garantuojantis efektyvų siurbimą bei užkertantis kelią filtro kamščių susidarymui. Beje, naujoves bei kaitą mėgstantys vartotojai turi galimybę keisti filtravimo režimus (pristatomi trys filtrai/ filtravimo lygiai).

  Šiuolaikiškas, universalumo savybėmis pasižymintis robotas-valytojas darbą efektyviai atlieka įvairaus pobūdžio baseinuose. Jo nesustabdo nei baseino forma (stačiakampis, apvalus, „laisvos“ formos ir t.t.), nei galimi nuolydžiai, nei baseino dangos medžiaga (plytelės, linijinė danga, pluoštinis stiklas, armuota PVC danga, betonas ir t.t.). Be to, Vortex 3 OV 3400 robotas, per mažiau nei tris valandas, sugeba išvalyti visą baseino plotą – paviršių, šonus ir netgi vandens liniją! Dinamiškas švaros puoselėtojas sunaikina visus, net ir sunkiai pasiekiamose vietose esančius, nešvarumus, o galingi filtrai pagauna ir pačius smulkiausius vandens teršėjus.

  Modernus įrenginys taip pat turi unikalų ActivMotion Sensor™ jutiklį, kuris rūpinasi tikslingu ir produktyviu roboto-valytojo darbu. Sensoriaus tikslas – užtikrinti, kad baseino valymo proceso metu nebūtų švaistomas darbo laikas ir veikla būti sisteminga bei rezultatyvi.

  Ką verta žinoti?

  Rekomenduojamas baseino valymo plotas – 12m x 6 m (72 kv. m). Kabelio ilgis – 18 metrų.

  Valymo plotas 72 kv. m
  Žemėlapio sudarymas Nėra

   Garantinis laikotarpis 24 mėn.
  Garantija akumuliatoriui 6 mėn.
  Gamintojas Zodiac