Rankis.lt komanda - geriausi Cub Cadet pardavėjai Lietuvoje 2017 metais

Rankis.lt komanda - geriausi Cub Cadet pardavėjai Lietuvoje 2017 metais

Sodo Ekspertų grupei, priklausantis UAB Rankis, 2017 metais tapo daugiausiai „Cub Cadet“ prekinio ženklo produktų parduodančiu prekybos atstovu Lietuvoje.

Tai nulėmė patyrusi specialistų komanda ir puikią techniką siūlantis gamintojas, tai sudėjus,- gauname daug patenkintų klientų.

Populiariausios „Cub Cadet“ gaminamos prekių kategorijos:

  • Vejos traktoriukai (su / be surinktuvu, 0-inio apsisukimo, ir komunaliniai)
  • Stumiamos ir savaeigės benzininės žoliapjovės
  • Vejos robotai
  • Benzininės šienapjovės
  • Benzininiai sniego valytuvai

Pardavimų vadovas Dinaidas: „Visada išklausome kliento pageidavimų, įsigiliname į jo poreikius ir tuomet rekomenduojame keletą galimų situacijos sprendimų. Niekada nesiūlome iš karto tam tikro modelio ar gamintojo prekių. Galiu kaip pavyzdį pateikti situaciją: klientas turi nemažą sklypą, nori turėti tvarkingą žolę, bet nežino kokios technikos jam reikia. Pateikiame keletą variantų, pagal kliento norus rekomenduoti galime ir žoliapjovę ir vejos robotuką ir vejos traktoriuką. Vienam patinka savaitgaliais pačiam šienauti, patinka žolės kvapas - renkasi vejapjovę, kitam klientui atvirkščiai, norisi tobulos vejos be jokio darbo - instaliuojame robotuką. Taip ir su „Cub Cadet“ - kokybiška technika dažnai tampa geriausiu pasirinkimu klientams."
 

Spauskite čia, norėdami peržiūrėti visą „Cub Cadet“ asortimentą.