Prekių katalogas

Profesionalus dulkių siurblys Husqvarna S13

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 967664004
  Kaina 1175  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.

  Kaina galioja tik perkant internetu

  Kaina galioja tik perkant internetu

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 • Pagrindiniai parametrai:
  Galia: 1,2 kW
  Oro srautas: 200 m³/h
  Svoris: 29 kg
  Aukštis: 1100 mm

  S 13 yra tyliai veikiantis vienfazis HEPA dulkių siurblys tinkantis prijungti pjaustytuvą Husqvarna K 3000, rankinius šlifuoklius, mažus 5-7 " šlifuoklius, mažus būgninius skarifikatorius ir juostinius šlifuoklius. Tai profesionalus dulkių siurblys su išbandytu ir sertifikuotu HEPA H13 klasės filtru, skirtas statybose surinkti platų statybinių medžiagų dulkių spektrą. Siurblyje yra įrengta "Jet Pulse" priešfiltrio valymo funkcija ir vakuummetras filtro kontrolei, o taip pat netepantys ir nepraduriami ratai su stabdžio užraktu priekyje. Rinkinį Longopac® dulkių surinkimo maišo tvirtinimui galima užsakyti atskirai.

   

  Tvirta konstrukcija

  Korozijai atsparūs plininiai spaustuvai, suvirintas rėmas su platforma dulkių maišui ir ilgaamžė plienine rankena, yra pasirengę tarnauti daugelį metų.

   

  Efektyvi filtravimo sistema

  Trys atskiri filtravimo etapai lemia ilgesnį darbo laiko tarpą tarp filtro valymų. Dulkės filtruojamos ciklono kameroje, kuri atskiria sunkiausias daleles - iki 95% visų dulkių, prieš patenkant joms į plaunamą pagrindinį filtrą. HEPA mikrofiltrai yra individualiai išbandyti ir patvirtinti, jie sulaiko 99,99% ore likusių 0,3 μm dydžio dulkių.

   

  Lengvas ir efektyvus filtro valymas

   

  "Jet Pulse" filtro valymo sistema užtikrina didelį nuolatinį oro srautą, nes lengvai ir efektyviai išvalomas pagrindinis kūginis filtras, net neatveriant mašinos

   

   

  Lengva transportuoti

  Suvirintas rėmas leidžia lengvai transportuoti mašiną paguldžius ant rėmo.

 • Geriausi pasiūlymai ir nuolaidų kodai

  Kodėl verta prenumeruoti naujienlaiškį?

  Užsisakę naujienlaiškį kartą ar du per mėnesį gausite tuo metu galiojančius nuolaidos kodus apsipirkti pigiau, pateiksime tik geriausius mūsų pasiūlymus, akcijas. Prižadame neįkyrėti ir nesiųsti naujienlaiškio per dažnai.