Prekių katalogas

Naujoji "Makita" ekspozicija ir japoniški Torii vartai

Naujoji "Makita" ekspozicija ir japoniški Torii vartai

Japoniški vartai ir plačiausia pasaulyje akumuliatorinių įrankių sistema

2018 m. rugpjūčio 1 d. atidarytas naujas UAB Rankis padalinys Kareivių g, 12 Vilniuje. Naujoje parduotuvėje bei internetinės prekybos rankis.lt prekių atsiėmimo taške įrengta didelė Makita įrankių, technikos, priedų bei aksesuarų ekspozicija. Platus asortimentas, Japoniška kokybė ir patraukti kaina - tai Makita skiriamieji bruožai.

"Firma Rankis yra autorizuotas Makita partneris jau nuo 2011 metų. Labai vertiname šį bendradarbiavimą ir atsidėkodami, bei norėdami pabrėžti japoniškąją Makita kilmę, dovanojome naujajai Rankio parduotuvei ir jos darbuotojams japoniškų Torii vartų vaizdą. Torii šventyklos vartai net tik žymi perėjimą į sakralinį pasaulį, bet dažnai yra ir Japonijos simbolis. Balta ir erdvi Rankio naujosios parduotuvės siena tiesiog prašėsi kažko ypatingo, todėl nusprendėme kad Torii vartai, rodantys kelią, kuriuo žmogus suartėja su savimi ir pačiu pasauliu būtų pats geriausias akcentas, puikiai atitinkantis Makita filosofiją – “For People and the Planet”. Ačiū Rankiui, kad leido įgyvendinti šią idėją!

Niekur kitur Pabaltijyje nėra tokios sienos, todėl labai kviečiame atvykti į Rankio parduotuvę pasigėrėti japonišku vaizdu bei įsigyti Makita profesionalių įrankių iš plačiausios pasaulyje 18V akumuliatorinės sistemos."

Makita Lietuva