Prekių katalogas

Makita XGT: daugiau galios - daugiau galimybių

Makita XGT: daugiau galios - daugiau galimybių

Nauja XGT® 40Vmax akumuliatorinė sistema

XGT® tai nauja, savarankiška 40V akumuliatorinė sistema su nuosava įrankių linija, akumuliatoriais ir krovikliais. Novatoriško įrankio dizaino ir didesnės galios akumuliatorių derinys yra pažangus sprendimas didelės galios poreikiams, ypatingai - statyboje, pramonėje, žemės ūkyje bei kitose srityse.

XGT® akumuliatoriai tiekia maksimalią 40V galią, t.y. - net dvigubai daugiau nei 18V akumuliatoriai iš populiariausios LXT® platformos. Todėl XGT® įrankiai gali suteikti analogo neturintį savarankiškumą, lyginant su įrankiais, veikiančiais nuo stacionaraus energijos šaltinio.

XGT® įrankiuose ir akumuliatoriuose įntegruotos programos, užtikrinančias skaitmeninį ryšį tarp akumuliatoriaus ir įrankio. Akumuliatorinė technologija ir įrankių varikliai veikia suderintai, siekiant optimalaus našumo. XGT® gaminių asortimentas pilnai įgyvendina šiuolaikinius reikalavimus, tačiau XGT® sistema taip pat yra paruošta prisitaikyti prie ateities poreikių.

Spausk ir peržiūrėk visą produktų asortimentą: MAKITA XGT® 40VMAX SERIJA

Sukurti sunkiam darbui

XGT® akumuliatorių konstrukcija yra itin tvirta ir turi vandeniui atsparią trigubo sluoksnio struktūrą bei papildomą apsaugą nuo trumpojo jungimo. Dėl atsparumo vandeniui ir dulkėms akumuliatoriai ir įrankiai gali būti naudojami atšiauriomis darbo sąlygomis.

Akumuliatorių išorinis korpusas sutvirtintas, o vidinė konstrukcija turi smūgiams atsparius elementų laikiklius. Patvarūs bėgeliai saugiai prilaiko elementus, kai akumuliatorius naudojamas su didelės galios įrankiais.

Greitas įkrovimas

Tvirtai 40Vmax akumuliatorių konstrukcijai nenusileidžia ir greitojo įkrovimo sistema: 2.5 Ah akumuliatorius įkraunamas per 28 minutes, o 4.0 Ah - per 45 minutes. Akumuliatoriai turi 4 LED įkrovimo indikatorius, kurie leidžia akimirksniu patikrinti akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Specialus adapteris leidžia įkrauti ir LXT®, ir XGT® akumuliatorius su tuo pačiu krovikliu.

Žingsnis į ateitį

Inovatyvaus įrankių dizaino, didesnės galios akumuliatorių bei jų tarpusavio skaitmeninės komunikacijos dėka, XGT® galima laikyti labiausiai didelės galios poreikius atitinkančia akumuliatorine sistema rinkoje. Makita XGT® sistema - tai žingsis į ateitį, užtikrinantis Makita lyderio poziciją naujovių ir technologijų srityje.

Spausk ir peržiūrėk visą produktų asortimentą: MAKITA XGT® 40VMAX SERIJA

Numatydami, jog gali kilti pagrįstų klausimų net ir profesionaliam vartotojui, iš anksto siūlome pasiskaityti šiuos dažnai užduodamus klausimus ir atsakymus į juos.

Kas naujo įdiegta XGT® akumuliatoriuose?
Akumuliatoriai tiekia 40V galios - dvigubai daugiau nei 18V LXT® akumuliatoriai. XGT® akumuliatoriaus konstrukcija yra dar tvirtesnė ir labiau atsparesnė smūgiams bei vandeniui nei LXT® akumuliatorių. Panašiai, kaip LXT® sistemoje, XGT® greitasis kroviklis suakumuliatoriumi krovimo metu tarpusavyje palaiko skaitmetinį ryšį. Tiktai XGT® akumuliatoriai, lyginant su LXT®, turi daugiau funkcinių privalumų.

Ką reiškia užrašas "max" šalia akumuliatoriaus įtampos?
Kai akumuliatorius yra pilnai įkrautas, jis turi aukštesnę įtampą. Pavyzdžiui, - pilnai pakrautas CXT® 10,8V akumuliatorius turi maksimalią 12V įtampą, vadinamą 12Vmax, kuri, dirbant, nukrenta iki nominalios 10,8V vertės. XGT® 36V akumuliatoriaus maksimali įtampa yra 40V, kuri vadinama - 40Vmax. Tačiau LXT® 18V akumuliatoriaus įtampos vertė yra tiek įsitvirtinusi rinkoje, kad MAKITA ir toliau teikia pirmenybę 18V žymėjimui.

Juk MAKITA jau turi sukūrusi produktų, naudojamų su dviem 18V LXT® akumuliatoriais. Ar vienas XGT® akumuliatorius yra pranašesnis už 2x18V LXT®?
Taip, MAKITA yra sukūrusi 2x18V įrankių LXT® platformoje. Du LXT® akumuliatoriai suteikia įrankiui 36V galios. Dėka naujos technologijos, įdiegtos XGT® akumuliatoriaus elementuose, XGT® akumuliatorius yra lengvesnis ir kompaktiškesnis nei du LXT® akumuliatoriai.

Ar MAKITA nutrauks 2x18V LXT® produktų vystymą?
Tirkai ne. MAKITA džiaugiasi kasdien didėjančiu LXT® sistemos vartotojų skaičiumi ir, žinodami koks kiekis LXT® akumuliatorių yra naudojama rinkoje, galime užtikrinti, jog 2x18V LXT® įrankiai ir toliau egzistuos bei bus vystomi. XGT® platforma bus kuriama kaip alternatyva vartotojams, kuriems reikia kompaktiškesnių, galingesnių ir lengvesnių įrankių, lyginant su 2x18V LXT® įrankiais.

Ar XGT® - tai atskira MAKITA akumuliatorinė platforma?
Technologijos nuolat vystosi, o inovacijos suteikia naujų galimybių. Derinant akumuliatorius su įkrovimo technologijomis, galima pasiekti naujų proveržių. O susiejus tai su inovatyviomis variklių, tokių kaip bešepetėliniai, technologijomis ir pažangia elektronika, vis sudėtingesnės paskirties įrankiai gali būti įtraukiami į akumuliatorinių gaminių asortimentą. Didžiąją rinkos akumuliatorinių įrankių asortimento dalį sudaro 18V produktai, su MAKITA 18V LXT® akumuliatoriais. Šalia LXT® sistemos MAKITA sukūrė ir CXT® patrauklių akumuliatorinių įrankių platformą, naudojančią 10,8V bei 12Vmax akumuliatorius. CXT® įrankiai - kompaktiški ir puikiai tinkantys lengvesniems darbams. XGT® linija atėjo į rinką, kaip sekanti platforma po LXT®, - su kompaktiškesniu vienu akumuliatoriumi nei du LXT® akumuliatoriai naudojami vienu metu, ir su dar daugiau galimybių atlikti sunkesnius darbus, reikalaujančius daug galios.

Kokios Ah talpos XGT® akumuliatorių galima tikėtis?
Ampervalandėmis (Ah) matuojamas elektros krūvis neturi nieko bendro su galia, taip žymima akumuliatoriaus talpa. Kuo didesnė Ah vertė - tuo ilgiau įrankis veiks su vienu akumuliatoriaus įkrovimu. XGT® akumuliatoriai bus išleidžiami su 2.5Ah bei 4.0Ah talpa. 2.5 Ah turi du svarbius privalumus:

  • 2.5 Ah akumuliatoriai greitai įsikrauna. XGT® greitasis kroviklis įkrauna 2.5Ah akumuliatorių per 28 minutes. Sukūrus optimalų krovimo režimą, pasiekta, kad akumuliatorius greičiau įsikrautų, nei išsikrautų.
  • Svarbus privalumas yra susijęs su logistika. Remiantis įstatymais, akumuliatoriai, kurių vatvalandės vertė yra 100 Wh ir didesnė, privalo būti transportuojami pagal specialius reikalavimus. Padauginę akumuliatoriaus įtampą (V) iš Ah vertės, gausite vatvalandės vertę. 40Vmax akumuliatoriai turi nominalią 36V voltų įtampą, kurią padauginę iš 2.5Ah gausime 90 Wh, taigi - šiuos akumuliatorius transportuoti galima įprastu būdu. 4.0Ah akumuliatoriai pranašesni ilgesnio darbo atžvilgiu, tačiau verta pasidomėti specialaus jų transportavimo reikalavimais, jeigu to prireiktų.

Kodėl MAKITA neišleidžia akumuliatorių su didesne talpa (Ah)? Rinkoje siūlomi net 12Ah akumuliatoriai.
Techniškai, didesnė Ah vertė nėra nieko blogo. Tačiau, MAKITA nuomone, tokie akumuliatoriai turi trūkumų juos naudojant. Didesnės talpos akumuliatoriai yra dideli ir sunkūs, taip pat - daug brangesni ir, žinoma, ilgiau kraunasi. Be to, tokius akumuliatorius sudėtingiau transportuoti. Išvardintų priežasčių, mūsų nuomone, negalima ignoruoti. XGT®2.5 Ah akumuliatorius yra šiek tiek sunkesnis už LXT® 5.0 Ah akumuliatorių, tačiau - ženkliai lengvesnis nei kiti 9.0 Ah ar 12 Ah akumuliatoriai, parduodami rinkoje.

Kiek sveria XGT® akumuliatorius?
XGT® 4.0A akumuliatorius sveria 1,0 kg, o 2.5Ah - 0,7kg.

Ar galima naudoti LXT® akumuliatorius su XGT® įrankiais, ir atvirkščiai?
Ne, negalima. MAKITA sprendimu, buvo pasirinkta diegti naujausias technologijas visiškai naujoje ir savarankiškoje XGT® platformoje, užuot derinant jas su turimomis sistemomis.

Ar galima įkrauti XGT® akumuliatorių su LXT® greituoju krovikliu?
Ne, XGT® akumuliatorių negalim aįkrauti su jokiu LXT® krovikliu.

Ar galima įkrauti LXT® akumuliatorių su XGT® greituoju krovikliu?
Ne, įpratu būdu - negalima. Tam reikalingas specialus adapteris, kurį galima įsigyti kaip atskirą priedą. Šis adapteris yra įstumiamas į greitojo kroviklio lizdą, kad LXT® akumuliatorius galima būtų įkrauti su greituoju XGT® krovikliu.

Kokie XGT® platformos prietaisai bus išleisti pirmiausiai?
Pradžioje MAKITA išleis pačius paklausiausius įrankius XGT® platformoje, kaip: perforatoriai, smūginiai gręžtuvai-suktuvai, tiesiniai pjūklai, kampiniai šlifuokliai. Vėliau XGT® įrankių liniją planuojama sparčiai plėsti. Dėka sąlyginai kompaktiškos konstrukcijos ir lengvo svorio, XGT® akumuliatoriai užtikrina savo pranašumą sunkiuose darbuose. MAKITA siekia sukurti kuo daugiau akumuliatorinių įrankių skirtų vis sunkesniems darbams nudirbti. Inovacijos įdiegtos akumuliatoriuose ir prietaisų varikliuose leidžia pasiekti tokios galios, kokios neįmanoma pasiekti su LXT® platformos įrankiais.

 

Spausk ir peržiūrėk visą produktų asortimentą: MAKITA XGT® 40VMAX SERIJA