Prekių katalogas

Lapų pūstuvai ir siurbliai

 • Rudenį, kai lapai vis ir vis nukloja žemę, geriausias pagalbininkas sode - lapų pūstuvas. Tai puikus išradimas, kuris palengvina ir pagreitina darbą. Su šiuo prietaisu lengvai sutvarkysite ne tik lapus sode, bet ir šiukšles ir kitas sodo atliekas. Taip pat jis gali pasitarnauti valant dulkes nuo stalių įrankių, medienos apdirbimo staklių, statybinių įrankių ir kitų prietaisų. Sniego pūstuvas netgi gali padėti nuvalyti automobilį nuo puraus sniego.

  Lapų pūstuvai turi pūtimo, siurbimo ir net smulkinimo funkcijas, kurių dėką greitai supūsite į krūvą lapus, susiurbsite nereikalingas šiukšles, ar jas susmulkinę į prikabintą maišą, ištuštinsite į tam skirtą vietą. Smulkinti lapai užima apie 10 kartų mažiau tūrio ir puikiai tinka kompostuoti, trešti kitus augalus.

  Renkantis pūstuvą taip pat svarbu jo galingumas, kuo jis didesnis, tuo lengviau ir daugiau galima atlikti darbų. Mūsų asortimente rasite ir nedidelių pūstuvų katedžams su keliais arais plotais, ir galingų modelių skirtų parkams, dideliems plotams tvarkyti.
  Pūstuvai gali būti elektriniai, akumuliatoriniai ir benzininiai. 

  Elektriniai lapų pūstuvai yra galingi, dirba tyliai, tačiau dėl elektros kabelio paprastai naudojami nedideliems plotams. Akumuliatorinių lapų pūstuvų yra platus asortimentas, didžiausias privalumas - neribotas mobilumas. Galite įsigyti tik pūstuvą arba pilną komplektą su baterijomis ir krovikliu. Benzinininiai lapų pūstuvai efektyviausiai susitvarko su užduotimis dėl jų didesnio galingumo. Tokie prietaisai dirba garsiau ir reikia turėti kuro, alyvos.

  Lapų pūstuvai gali būti kuprinės tipo, su ratukais, ar kabinami diržu ant peties. Kuprinės tipo pūstuvai yra labai patogūs dirbant dideliuose plotuose. Ant ratukų yra dideli, sunkūs, dažniausiai naudojami profesionaliems darbams atlikti. Paprastesni, lengvesni ir mažesni pūstuvai yra nešiojami ant peties ar rankose.
  Taip pat, kai kurie modeliai yra su įvairiais priedais: purkštukais, diržais, įvairiais antgaliais. Priedai padidina pūstuvų funkcionalumą.

  Rankis.lt elektroninėje parduotuvėje kiekvienas galite rasti tokį pūstuvą, kokio jums reikia. Mūsų siūlomame asortimente yra įvairių gamintojų: Bosch, Makita, Ryobi, Dewalt, Dedra, Amber-Line, Al-ko, Blue Bird, Scheppach, Powerplus ir kt. Kiekvienas gamintojas siūlo įvairių dizainų, tipų, funkcijų, kokybės gaminių.

  Lapų pūstuvus įsigykite patogiai ir greitai internetu rankis.lt arba mūsų fizinėse parduotuvėse Vilniuje. Oficiali garantija, nuo 2 iki 5 metų, priklausomai nuo gamintojo.
    

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Kodėl verta prenumeruoti naujienlaiškį?

  Užsisakę naujienlaiškį kartą ar du per mėnesį gausite tuo metu galiojančius nuolaidos kodus apsipirkti pigiau, pateiksime tik geriausius mūsų pasiūlymus, akcijas. Prižadame neįkyrėti ir nesiųsti naujienlaiškio per dažnai.

  Jūsų nurodytas el. paštas bus naudojamas tik naujienlaiškiams siųsti. Jei persigalvosite - naujienlaiškio prenumeratos visada galėsite atsisakyti.