Prekių katalogas

DEDRA SAS+ALL 18V - Viena baterija - daugybė galimybių!

DEDRA SAS+ALL 18V - Viena baterija - daugybė galimybių!

Siekdama patenkinti šiandieninius vartotojų poreikius ir atidžiai stebėdama pasaulines technologines tendencijas, DEDRA sukūrė visiškai naują belaidžių elektrinių įrankių liniją.

„DEDRA SAS + ALL“ yra modernus sprendimas, kurio širdis yra VIENA akumuliatorių sistema. Nepaisant to, ar esate aukštos klasės profesionalas, ar „pasidaryk pats“ entuziastas, naudodamasis „DEDRA SAS + ALL“, turėdamas vieną akumuliatorių, turite platų efektyvių belaidžių elektrinių įrankių asortimentą, kuris palengvins jūsų darbą.

Peržiūrėk visą asortimentą: Dedra „SAS+ALL“ 18V


Sukomponuokite savo „SAS+ALL“ rinkinį. Nuo ko pradėti?

Pirmiausia, įkroviklis, kuriame yra naudojama greito įkrovimo technologija. Jis leis per trumpą laiką paruošti darbui kiekvieną iš dviejų prieinamų ličio jonų akumuliatorių. Retai naudojate įrankius? Neleidžiate dienų garaže? Rinkitės 2 Ah akumuliatorių. Neturite laiko pertraukai? Darbas dega jūsų rankose? Jums geriausiai tiks 4 Ah akumuliatorius! Šie akumuliatoriai naudoja 18 V įtampą, kas garantuoja aukštą efektyvumą ir daro tiesioginę įtaką elektros įrankio veikimui. Tiek įkroviklis, tiek akumuliatoriai turi diodinį įkrovimo lygio rodiklį. Jei planuojate didesnį rinkinį, verta pasirinkti patogų ir patvarų krepšį, kuriame tilps visi jūsų „DEDRA SAS+ALL“ įrankiai. 


DEDRA SAS+ALL - to apsimoka!

Sutapote laiko!
Pamirškite apie susivėlusius laidus, bei rozetės ar ilgintuvo paiešką!

Sutaupote pinigus!
Nauji elektros įrankiai pigesni, nes nereikia mokėti už dar vieną akumuliatorių!

Sutaupote nervus, mėgaujatės tvarka!
Vienas įkroviklis, vienas akumuliatorius, daug įrankių!

Rūpinatės aplinka!
Mažiau akumuliatorių šiandien – mažiau elektros šiukšlių rytoj!  


DEDRA SAS+ALL

Aukšta kokybė
Jau beveik 30 metų prekės ženklas „DEDRA“ yra Lenkijos įrankių rinkos lyderis, nustatantis kokybės ir sąžiningumo standartus. Kurdami „DEDRA SAS+ALL“ liniją, vadovavomės identiškais principais. Naujos linijos akumuliatoriniai elektros įrankiai pasižymi tuo pačiu aukštu atlikimo lygiu, turi šiuolaikinius ir kartu patikrintus technologinius sprendimus bei, kas būdinga bendrovei „DEDRA“, užtikrina labai gerus parametrus už protingą kainą.

Išskirtinis dizainas
Pasaulis nuolat keičiasi, kartu su juo keičiasi dizainas ir mūsų reikalavimai detalėms. Suprantame tai, todėl kurdami „DEDRA SAS+ALL“ akumuliatorinius elektros įrankius susikaupėme ne tik ties technologija, bet ir ties jų išvaizda. „DEDRA SAS+ALL“ išsiskiria itin šiuolaikiniu dizainu ir ergonominiais sprendimais, dėl kurių jūsų darbas bus dar lengvesnis ir malonesnis.

Sukurti „Dedra“ patirties pagrindu
Žinome, kaip jums svarbu kokybiškai ir solidžiai atlikti darbą. Mums taip pat. Todėl, pasinaudodami savo daugiamete patirtimi kuriant elektros įrankius ir įrenginius bei mūsų Techninio skyriaus inžinierių žiniomis, sukūrėme produktą, kuriuo galime didžiuotis. Tūkstančiai parduotų įrenginių, leidžia mums būti tikriems, kad pasirinkus mūsų siūlomus „DEDRA SAS+ALL akumuliatorinius elektros įrankius, liksite patenkinti.

2 metų garantija
Esame absoliučiai tikri dėl savo produktų kokybės, todėl nuo 2016 m. sausio mėn. suteikiame pilną 2 metų garantiją visam asortimentui. „DEDRA SAS+ALL“ linijos atveju garantija galioja ne tik įrankiams, bet ir akumuliatoriams. Tiek individualiems klientams, tiek įmonėms.

Didelė produkcijos gama
Bendrovėje „DEDRA“ inžinierių ir technologų komanda kasdien dirba, norėdama patenkinti klientų lūkesčius. Visą laiką didinamas produktų asortimentas, diegiami nauji sprendimai ir tobulinami esami. „DEDRA SAS+ALL“ produktų pirkimas – investicija į ateitį. Nuolat vystoma vieno akumuliatoriaus, tinkančio daugeliui įrankių, sistema leidžia jums jau dabar naudotis galimybėmis, kurių ateityje bus dar daugiau – visą laiką galėsite naudoti vieną, jau turimą akumuliatorių!