Prekių katalogas

Bekontaktis pristatymas su PIN kodu

Bekontaktis pristatymas su PIN kodu

Nuo šiol bekontaktis pristatymas B2C gavėjams nuo šiol bus vykdomas su PIN kodais - Venipak kurjeriai fiziniams asmenims pristatys siuntas su PIN kodu, išsiųstu siuntos Gavėjui SMS žinute. 

Kaip tai veiks?

Kurjeris atvykęs pas gavėją išsiųs PIN kodą į nurodytą Gavėjo mobilų telefono numerį. Gavėjui teliks padiktuoti gautą PIN kodą, kurį kurjeris suvedęs į skanerį patikrins, ar PIN kodas teisingas.

Jeigu PIN kodas teisingas - kurjeris pristatys siuntą Gavėjui.

Jeigu siuntos su PIN kodu Gavėjui pristatyti nepavyks dėl techninių kliūčių, pavyzdžiui, nurodytas neteisingas Gavėjo telefono numeris, bus taikomi iki šiol naudoti bekontakčio pristatymo būdai:

Kurjeris paprašo Gavėjo parodyti galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 4 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje. Kurjeris skaneryje įrašo Gavėjo vardą, pavardę ir vietoje parašo įrašo padiktuotus skaitmenis.

  • Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant VENIPAK lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką;
  • Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja siuntą su Gavėju, nefotografuojant Gavėjo veido; Padarius nuotraukas, skaneryje, prie siuntos pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis kaip siuntos pristatymo patvirtinimas. Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašys žymą „Bekontaktis pristatymas“;


Maloniai prašome atliekant užsakymą, būtinai nurodyti teisingą mobiliaus telefono numerį, kad galėtume pristatyti siuntas bekontakčiu būdu su PIN kodu.