Prekių katalogas

AL-KO - patikima sodo technika

AL-KO - patikima sodo technika

Al-ko kompanijos ištakos siekia 1931 metus, kai buvo įkurta metalo apdirbimo dirbtuvės.

VISUOMET ŽINGSNIU PRIEŠAKYJE

AL-KO – tai Vokietijoje sukurta sodo technika. Netoli Giunsburgo (Bavarijoje) kuriama ir vystoma sodo techniką, apjungianti inovatyvumo dvasią, aukščiausią kokybę ir moderniausias technologijas. Nuolatos ieškoma optimalumo, visuomet siekiama būti žingsniu priešakyje.

ĮTIKINANTI KOKYBĖ

AL-KO – tai vejapjovės, pagamintos Austrijoje. Būtent čia, mąslioje Štaiermarko pastogėje, lanksčiame ir užtikrintame šeimos versle, siekiančiame išpildyti savo verslo partnerių ir klientų pageidavimus, nuo 1966 m. yra gaminama aukštos kokybės sodo technika. Nuo žaliavų – iki gatavos produkcijos; kruopščiai išdirbant detales, žingsnis po žingsnio gaminamos mūsų vejapjovės. 

ISTORIJA IR DABARTIS

Įmonė AL-KO KOBER SE, kurią 1931 m. Alois Kober įkūrė kaip mažą šaltkalvių dirbtuvę Bavarijos Švabijos miestelyje Großkötz, netoli Günzburg, šiandien, turėdama 50 atstovybių ir 4 200 darbuotojų visame pasaulyje, laikoma pirmaujančiu transporto priemonių technikos, sodo įrankių ir vėdinimo technikos srities tiekėju. Be to, trečioje kartoje šeimos įmonė vis dar valdoma, laikantis tradicijų: siekiama kokybės, naujovių ir funkcionalumo, kuris pasireiškia šiuolaikiniu dizainu, komfortu ir patikimumu.

KAD BŪTŲ DAUGIAU DŽIAUGSMO SODE

Jau daugiau nei 40 metų mes kuriame ir konstruojame įvairių sričių naujoviškus sodo prietaisus, kurie atitinka įvairiausius reikalavimus. Tuo pačiu mūsų prietaisai ne tik atspindi ilgametę patirtį technikos ir veikimo srityje, bet ir nustato dizaino standartus. Tačiau, kas būtų tos naujovės be mūsų klientų, be Jūsų? Nes tik su Jumis mūsų sodo prietaisai laimi. Todėl mes darome viską, kas įmanoma, siekdami Jus sužavėti, kad kiekvieną dieną stovėtumėte, patenkinti, savo asmeniniame rojuje ir sakytumėte: „Tobula“.

Pasinerkite į AL-KO pasaulį ir sužinokite daugiau apie mūsų kokybiškus produktus – Jūs tikrai rasite tinkamą prietaisą, kuris tenkintų Jūsų reikalavimus. Linkime gerai praleisti laiką, vartant ir atrandant, ir, žinoma, dirbant su AL-KO sodo prietaisais. 

Garantines sąlygas ir servisus rasite paspaudę čia.