Prekių katalogas

Rankis.lt tapo LiHD partner'iu

Rankis.lt tapo LiHD partner'iu

Metabo akumuliatoriniams įrankiams, akumuliatoriams ir krovikliams, įsigytiems „LiHD partner“ parduotuvėse, sutiekiamas 36 mėnesių pilnos garantijos aptarnavimo laikotarpis („ALL-IN SERVICE“)

Akumuliatorinių ir elektrinių įrankių gamintojas "Metabo" įvertino ilgą ir sėkmingą bendradarbiavimą su UAB "Rankis" ir pakvietė prisijungti prie projekto „LiHD partner“. Didžiausią skirtumą pajus rankis.lt pirkėjai: perkant iš mūsų parduotuvės, gausite nebe paprastą garantiją, bet ilgesnę, net 3 metų, kuri galios net ir susidėvinčioms prietaisų dalims. Tokia garantija bus teikiama tik perkant iš keletos platintojų Lietuvoje, ir rankis.lt Jums tai gali pasiūlyti.

Metabo akumuliatoriniams įrankiams (toliau įrankiams), akumuliatoriams ir krovikliams, įsigytiems „LiHD partner“ parduotuvėse ir įregistruotiems el.puslapyje www.metabo-service.com, sutiekiamas 36 mėnesių pilnos garantijos aptarnavimo laikotarpis („ALL-IN SERVICE“).

Įrankis privalo būti užregistruotas per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo datos, nurodytos originaliame įsigijimo dokumente. Užregistravus įrankį atspausdinamas „ALL-IN SERVICE“ garantijos sertifikatas, kuriame yra nurodyti pirkėjo duomenys, įrankio modelis, įrankio serijos numeris. 36 mėnesių pilnos garantinės priežiūros laikotarpis galioja tik akumuliatoriniam įrankiui (įskaitant akumuliatorius ir kroviklį) nurodytam „ALL-IN SERVICE“ garantijos sertifikate.

36 mėnesių „ALL-IN SERVICE“ garantinės priežiūros laikotarpiu nemokamai šalinami gedimai, kurių priežastis yra gamybos procese naudojamų medžiagų netinkama kokybė ar (arba) netinkamas įrankio dalių surinkimas gamybos metu.

36 mėnesių „ALL-IN SERVICE“ garantinės priežiūros laikotarpiu nemokamai keičiamos eksplotavimo metu susidėvėjusios atskiros įrankio detales (angliniai šepetėliai, guoliai, dantračiai, krumpliaračiai, jungikliai, tarpinės ir p.n).

Jeigu garantinis remontas nėra ekonomiškai tikslingas, įmonė, įgaliotai taisyti „Metabo“ įrankius, turi teisę pakeisti akumuliatorinį įrankį nauju.

36 mėnesių „ALL-IN SERVICE“ garantinės priežiūros laikotarpiu nemokamai nebus šalinami gedimai, kurių priežastys:

  • neįmanoma nustatyti įrankio serijinio numerio;
  • įrankis ar akumuliatorius pažeistas išoriškai dėl kritimo ar smūgių darbo ar įrankio transportavimo metu;
  • įrankis buvo modifikuotas naudojant kitų įrankių dalis arba neoriginalias dalis;
  • įrankis buvo savavališkai ardytas, taisytas, modifikuotas ne įgaliotose Metabo įrankių remonto įmonėse;
  • įrankius eksploatuojant nebuvo laikomasi naudojimo instrukcijų ir kitų gamintojo nurodymų;
  • įrankis nuolat naudojamas pramoninėje gamyboje (didelio susidėvėjimo sąlygomis) arba ilgą laiką su didesne nei vidutinė apkrova;
  • įrankio gedimo priežastis - nenugalimos jėgos (Force majeure) pvz. dėl audros, gaisro ar žaibo;.
  • jeigu dėl vieno ir to paties įrankio jau yra registruoti daugiau nei trys nemokamo remonto atvejai dėl vieno ir to paties gedimo.

Eksploatacinių medžiagų ir atskirų priedų (visų rūšių: lagaminų griebtuvų, grąžtų, kaltų, sukimo antgalių, frezų, šlifavimo ar pjovimo diskų ir popieriaus, šlifavimo padų, maišymo kotų, pjovimo peilių ir pan.) pažeidimams ar defektams, atsiradusiems įrankio eksploatavimo metu, garantiniai įsipareigojimai nėra taikomi.

36 mėnesių pilnos („ALL-IN SERVICE“) garantinės priežiūros laikotarpis galioja tik pateikus originalų „ALL-IN SERVICE“ garantijos sertifikatą ir įsigijimo dokumentą. Įrankis remontuoti pateikiamas įmonei įgaliotai taisyti „Metabo“ įrankius, visiškai sukomplektuotas, kartu su galiojančiu „ALL-IN SERVICE“ garantijos sertifikatu ir įsigijimo dokumentu.

Daugiau informacijos apie LiHD partner progaramą.

Visos Metabo "ALL-IN SERVICE'' garantiją turinčios prekės.