Prekių katalogas

Dažų tūbėlė, 6 mm, juodas

 • Kraunamos nuotraukos

  Dažų tūbėlė, 6 mm, juodas

  Kodas: 004861596667
  Kaina 277 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  Pristatymas per 1-3 d.d.

   

  Galimas siuntų pristatymo vėlavimas dėl COVID-19 

   

  Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio

   

  Standartinis pristatymas per 3-8 d.d., galimi vėlavimai*

   

  *Galimas siuntų pristatymo vėlavimas dėl COVID-19

   

  Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  Skaičiuojama...
 • STYLMARK, tai aliuminė tubelė su metaliniu rutuliuko vožtuvėliu ant galo. Aliuminio tūbelė leidžia išspausti reikiamą dažų kiekį, kad lengvai ženklinti lygius, bei nelygius, neapdorotus, vertikalius ar viršutinius paviršius ir puikiai sukimba su bet kokia, net šlapia ar tepaluota danga. Sudėtyje neturi aplinkai ar žmogui pavojingų medžiagų. Ženklinimui nuo -20° C iki 70° C laipsnių. Žymė atspari temperatūrai iki 200° C laipsnių. PRAMONĖS NAUDOJIMUI: Plieno gamyklose ir sandėliuose; liejyklose; laivų statyboje ir remonte; metalo gamyboje; statybose; padangų pramonėje; suvirinime; pramonės gamyboje; nafta ir dujos; presavimo darbai. PAVIRŠIAUS NAUDOJIMUI ANT: Geležies ir plieno; betono ir akmens; asfalto; mūro; plastmasės; kaučiuko; audinių ir medžiagos (tekstilės); vamzdžių; aliuminio; surūdijusio metalo; lydinio ir ypač atsparių lydinių metalo; spalvotuojų metalų.

 • Geriausi pasiūlymai ir nuolaidų kodai

  Kodėl verta prenumeruoti naujienlaiškį?

  Užsisakę naujienlaiškį kartą ar du per mėnesį gausite tuo metu galiojančius nuolaidos kodus apsipirkti pigiau, pateiksime tik geriausius mūsų pasiūlymus, akcijas. Prižadame neįkyrėti ir nesiųsti naujienlaiškio per dažnai.

  Jūsų nurodytas el. paštas bus naudojamas tik naujienlaiškiams siųsti. Jei persigalvosite - naujienlaiškio prenumeratos visada galėsite atsisakyti.